RPG-Manya
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Koanba wa, konichi wa, ohayo!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Calyope

Calyope


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Lacrima raiului
Data de inscriere : 31/03/2008

Koanba wa, konichi wa, ohayo! Empty
MesajSubiect: Koanba wa, konichi wa, ohayo!   Koanba wa, konichi wa, ohayo! Icon_minitime1Lun Mar 31, 2008 7:58 pm

Buna ma numesc franci, am 12 ani sunt din bucuresti, imi plac animeurile ma rog nu stau sa dau detali suntt prea multe, sunt nascuta in zodia leului deci sunt cam tare de cap(capoasa) imi place sa cant la pian sa scriu fan-ficuri si sa citesc si desigur sa scriu pe site-utile rpg..
Sus In jos
Lina Inverse
Admin
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 106
Localizare : Zephilia
Data de inscriere : 30/03/2008

Koanba wa, konichi wa, ohayo! Empty
MesajSubiect: Re: Koanba wa, konichi wa, ohayo!   Koanba wa, konichi wa, ohayo! Icon_minitime1Lun Mar 31, 2008 8:09 pm

sal....bun venit...hm....cam multe talente....
scrii ficuri? ni le impartasesti si noua?
???
Sus In jos
https://rpg-manya.forumgratuit.ro
Calyope

Calyope


Numarul mesajelor : 98
Localizare : Lacrima raiului
Data de inscriere : 31/03/2008

Koanba wa, konichi wa, ohayo! Empty
MesajSubiect: Re: Koanba wa, konichi wa, ohayo!   Koanba wa, konichi wa, ohayo! Icon_minitime1Lun Mar 31, 2008 8:55 pm

Uhm desigur daca aveti timp de citit dar tu stii ficul sau celputin prima parte din acesta hihi
Insa de maine voi incepe sa postez cate un capitol pe zii pana le epuizez pe cele scrise deja...apropo nu cred ca am cine stie ce talent multumesc de apreciere insa nu am cine sti ce talent..sau ma rog vvveti decide voi asta ^_^, daca aveti intrebari sunt bine venite ^_^
Sus In jos
Lina Inverse
Admin
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 106
Localizare : Zephilia
Data de inscriere : 30/03/2008

Koanba wa, konichi wa, ohayo! Empty
MesajSubiect: Re: Koanba wa, konichi wa, ohayo!   Koanba wa, konichi wa, ohayo! Icon_minitime1Lun Mar 31, 2008 8:58 pm

dc mai zici ca nu ai cine stie ce talent ne certam pana maine....posteaza si vedem
tu te plangi de talent...da yo ca nici acum nu fac descrierea aia cm trebuie?
Sus In jos
https://rpg-manya.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Koanba wa, konichi wa, ohayo! Empty
MesajSubiect: Re: Koanba wa, konichi wa, ohayo!   Koanba wa, konichi wa, ohayo! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Koanba wa, konichi wa, ohayo!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG-Manya :: Administratie :: Bun venit-
Mergi direct la: